Firmamızdan Duyurular - Haberler

  

 

 

BİLDİRİ 

1980 yılında kurduğum, üertimini ve yönetimini yapmakta olduğum, “ YILDIRIM ELEKTRİK CİHAZLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ “ yi teknolojik değişikliklerden dolayı kapatıyorum.

 ŞİRKETİ KAPATMA SEBEPLERİMDEN BAZILARI:

             1–  Kaplama sektörünü teknik konuda bilgilendirdiğim için, kimya tekelini elinde bulunduran firmalar, şahsım ve firmam alehinde faaliyetleri yoğunlaştırmışlardır.

2–  Bazı firmalar, çin malı switchmode redresörleri, kendi firmalarında üretiyormuş gibi piyasaya sürüyorlar. Asidik ortamda ve düzensiz şebekede switchmode redresörlerin verimli ve uzun ömürlü çalışamayacağını düşündüğüm için yurtdışından getirip satmayı uygun görmedim.

3– Switchmode cihazların satın alan firmalardan çıkan redresörlerde piyasada 2.el redresörlerin çoğalmasına sebebiyet verdi. Piyasanın redresör ihtiyacı bu şekilde doldurulmaktadır.

4– 36 yıldır bilfiil elektrik cihazları üretimini yapıyorum.Kendime haksızlık yapmak istemiyorum , kendime zaman ayırabileyim diye düşündüm.

5–  Çocuklarım, üretimi değil mesleki ticareti yapmayı tercih ettikleri için bu konuda yalnız kaldım.

6–  Sağlıklı bir durumdayken mesleki hayatımı durdurma kararı aldım. 

BUNDAN SONRA TEKNİK SERVİS VE ÜRETİMİN DEVAMI

1-     Tecrübeli usta personellerimiz “ ENERJİ ELEKTRİK CİHAZLARI “ firmasını kurdu , yeni siparişlerinizi verebilirsiniz ve teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

2-     YILDIRIM ELEKTRİK CİHAZLARIN üretmiş olduğu bütün cihazlara “ENERJİ ELEKTRİK CİHAZLARI “ yedek parça ve teknik servis hizmeti vereceği anlaşması yapılmıştır.YILDIRIM ELEKTRİK CİHAZLARIN garantisi dahilinde ve sonrası bütün hizmetleri aynı garanti koşullarında hizmet vereceklerinin taahhüt eder.

3-     Firmamızın telefonları “ ENERJİ ELEKTRİK CİHAZLARI” na devredilmiştir , iletişim kopukluğu yaşanmayacaktır.

4-     Alternatif teknik servisleri de ayrıntılı bir şekilde iletişim adresinde bildiririz.

5-     Kullanım kılavuzları ve çizimlerimiz internet sitelerimizde bulabilirsiniz.

6-     Sağlığım elverdiği sürece sizlere bildiğim doğruları anlatabilirim. İrtibat telefonlarından ulaşabilirsiniz.

7-     Vermiş olduğum kararı anlayışla karşılayacağınızı umar , çalışma hayatınızda başarılar dilerim.